R64VSK labākā vidusskola!

Pūces

Pūces no citiem putniem atšķiras ar stingri uz priekšu pavērstajām acīm. Tā kā tās plakstiņus var  – kā mēs cilvēki – kustināt uz augšu un leju pār acāboliem, tās seja mums liekas ļoti cilvēciska.  Tā kā viņa ir mums ļoti līdzīga, mēs viņai piedēvējam daļu mūsu inteliģences un līdz ar to arī gudrību. Tādēļ pūce bieži tiek attēlota kā gudrības simbols ar doktora cepuri un talāru vai arī sēžot uz grāmatām. Daudzas skolas, universitātes, bibliotēkas, grāmatnīcas un grāmatu izdevniecības ir izvēlējušās pūci par emblēmu. Arī paruna „gudrs kā pūce” ir cēlusies no šejienes.

                                                                                    /…./

Šodien jums pastāstīšu par pūci, nē, nē, mēs R64VSK SP neesam neko sajaukuši, ne jau par kādu no tām plēsīgajām, kuras jūs varat satikt mežā, bet gan par to vienu, kas tagad dzīvos mūsu skolā…

Kā jau sākumā minēju, pūce tiek dēvēta arī par gudrības simbolu,tieši tāpēc, Draudzīgā aicinājuma fonds,( kas katru gadu pasniedz ‘’Draudzīgā aicinājuma balvu’’ skolām par sasniegumiem iepriekšējā mācību gadā), par ceļojošo balvu ir izvēlējies tieši šo putnu. Un šogad, tas ir nonācis pie mums- nominācijā ‘’ labākā vidusskola lielo pilsētu grupā.’’ Kā arī, esam saņēmuši vēl divas- ne mazāk svarīgas balvas,  par 2. vietām matemātikas un vēstures nominācijās.

                        Kā ziņots, Draudzīgā aicinājuma fonda «Skolu reitinga» mērķis ir izveidot objektīvu skolu, kurās realizē vidējo izglītību, vērtējumu pēc centralizēto eksāmenu rezultātiem. Reitinga dalībnieces ir visas skolas, kurās realizē vidējo izglītību. Par datubāzi izmanto Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centra organizēto skolēnu centralizēto eksāmenu rezultātus viena mācību gada laikā.

UN JAU ATKAL MŪSU SKOLA IR PIERĀDĪJUSI, KA :

Rīgas 64. vidusskola – 
tas nozīmē pamatīgas, noturīgas
un konkurētspējīgas zināšanas.

Paldies pagājušā gada 12.klašu absolventiem un visiem skolotājiem, bez kuru palīdzības tas noteikti nebūtu izdevies!

R64VSK SP

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s