Lāči atkal plūc uzvaras laurus!

Š.g. 24. janvārī Rības 19. vidusskolā (Bolderājā) mūsu skolas puišu basketbola komanda aizvadīja savu otro spēli VEF Skolu Superlīgā.
Šoreiz mēs spēlējām pret mājiniekiem 19. vsk, taču tas mūsu puišiem nebija šķērslis, jo mēs uzvarējām šo spēli ar rezultātu 58:89 (+31) Spēles sākums bija saspringts, taču mūsu puiši pārliecinoši izcīnīja nepārprotamu uzvaru.

Spēles laikā varēja vērot izcilu puišu saspēli un patiesu vienotību.

Arī treneris A.Feldmanis puišus uzmundrināja un dalījās ar noderīgiem padomiem.

Diemžēl Armands Ginters spēles sākumā guva nelielu savainojumu, taču par spīti tam, viņš atgriezās laukumā, lai palīdzētu komandai gūt šo uzvaru.

Arī Kapteinis Ola šoreiz bija savos „talismana augstumos”. Šoreiz viņš visus skatītājus pārsteidza ar savām atraktīvajām deju kustībām. Visi mazākie spēles apmeklētāji nespēja vien beigt priecāties.

Visi interesenti, kas vēlās uzzināt ko vairāk par Kapteini var noskatīties mūsu skolas skolēnu veidotā SHOT Podcast 2. epizodi, kurā ir intervija ar talismanu.

Visiem ir labi zināms, ka Bolderāja atrodas diezgan tālu un, lai līdz turienei tiktu vismaz stunda jāpavada ceļā. Taču tas neatturēja visuzticamākos fanus braukt un atbalstīt savu vismīļāko komandu.

Šoreiz par spēles vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Andris Avots. Apsveicam!

Paspējām arī Andrim pajautāt, kādas ir viņa domas par šo titulu.

-Andri, Apsveicam tevi ar vērtīgākā spēlētāja titulu. Ko tu vari komentēt? Pelnīti/nepelnīti? Esi pārsteigts? Vai vari pačukstēt kādu balvu ieguvi?
– Paldies, man jau riktīgs prieciņš.
, es jau, protams, neteikšu, ka nepelnīti, jo centos un spēlēju no visas sirds.
Sajūtas, protams, ir labas, jo man šī ir pirmā balva SSL. Protams, paldies komandas biedriem, kas atdeva piespēlītes
Balvā saņēmu abonementu uz VEF spēlēm.

Mēs pajautājām arī dažiem spēlētājiem, ko viņi domāja par šo spēli.
Oskars Rode:
-Sākums bija grūts, bet treneris puslaikā ar filmas cienīgu tekstu mūs iedvesmoja un tad jau viss notika tā, kā tam vajadzēja būt

Maksims Lotko:
-Pirmo ceturtdaļu nospēlējām diezgan līdzīgi, bet tad viņi nespēja turēt līdzi mūsu auguma pārsvaram, protams, bez komandas meistarības arī neiztikt. Manuprāt, bijām krietni labāki par viņiem.

Komandas kapteinis Rihards Ginters:
-Spēli iesākām smagnēji, bet ar laiku ieskrējāmies un viss aizgāja. Zinājām, ka mums ir auguma pārsvars un uz to centāmies spiest, jau no paša sākuma labi zem groziem valdīja Nils, malacis, savas iespējas izmantoja godam. Pēc puslaika bijām priekšā tikai 11 punktus laikam un puslaika pārtraukumā mūs ļoti labi motivēja treneris. Viņš tiešām atrada īstos vārdus, lai sapurinātu komandu un mēs otro puslaiku aizvadījām lieliski, kā teiktu basketbolisti ar Kubas cigāru zobos. Ko treneris teica, lai paliek starp komandas biedriem un treneri. Pēc manām domām, savu labāko spēli skolas komandas sastāvā aizvadīja Andris. Viņš salika visu brīvos metienus un tādā veidā izārdīja pretinieku aizsardzību. Armands šo spēli nospēlēja ar komandu neuztraucoties par statistiku. Viņš spēles vidu guva nelielu traumu, bet kā jau liels skolas patriots neskatoties uz to turpināja cīņu. Komandas smadzenes jeb Olafs mūs atkal komandēja, nostādīja laukumā. Rezerves spēlētāji Lauris, Oskars un Maksims nebaidījās, kad uznāca laukumā, viņi cīnījās par katru laukuma centimetru un tāpēc par kļūdām nevienam nevar pārmest. Sevi laikam novērtēt būs grūtāk, tāpēc to atstāšu jūsu ziņā. Protams, paldies jāsaka arī mūsu talismanam, kurš mūs uzmundrināja, kaut vai viņam piedraudēja ar nazi mazs Bolderājas pamatiedzīvotājs. Un noteikti arī milzīgs paldies visiem faniem, kuri neskatoties uz tālo vietu bija atbraukuši un atbalstīja mūs.

Vēlreiz bloga vārdā apsveicam puišus ar uzvaru.
Nāciet un atbalstiet mūsu puišus 7. Februārī Rīgas Teikas Vidusskolā plkst. 15:00.
Sekojiet līdzi informācijai par mūsu basketbolistu panākumiem arī mūsu blogā, kā arī gaidiet jauno interviju ar pēdējās lasītāju aptaujas uzvarētājiem Armandu Ginteru un Nilu Gertsonu!