Atskats uz janvāri

Šodien jau 5. marts, tik tiešām, laiks skrien ar vēja spārniem. Sniegs kūst, ārā jau pavasaris, devītās un divpadsmitās klases gatavojas eksāmeniem, skolā norisinās mākslas dienas, tas ir viss, kas jaucas pa prātu. Bet vai kāds vēl atceras janvāri? Janvāris mūsu skolā bija dabaszinātņu mēnesis. Šo 31 dienu mēs pavadījām uzzinot vēl vairāk par dabas zinātnēm. Un vai atceraties notikušo Pašdarbnieku balli? Pasākumu, kas tika veltīts mūsu skolas dejotājiem, dziedātājiem un tēlotājiem? Skolēniem, kas skandina mūsu skolas vārdu ne tikai Rīgā, bet arī citur Latvijā.

Mēs šo dienu atceramies pavisam labi, diena sanāca ļoti raiba, meiteņu basketbola komandas spēle, matemātikas, dabaszinātņu un tehnoloģijas mēneša noslēguma pasākums 9.-12. klasēm un Pašdarbnieku balle, tas viss vienā dienā, vienā vietā – Rīgas 64. vidusskolā.

Pašdarbnieku balle – pasākums, kas tapa ar lielu neatlaidību un satraukumu. Nostrādāja nevis kvantitāte, bet kvalitāte. Parasti pasākumos gadās, ka skolas pašdarbnieki priecē skatītājus ar saviem priekšnesumiem, bet pašu koncertu neredz, tad nu šoreiz viss bija citādi. Skolēni sēdēja pie galdiņiem un iejutās skatītāju lomās. Skatītājus ar deju priecēja TDK „Dzērvenīte”, skolas aktieri ar izrādi par to, kā latviešu puisis gatavojās apprecēties ar krievu meiteni, koristi un ansamblis ar dziesmām. Atšķirībā no citiem pasākumiem, tika spēlētas arī ļoti daudz un interesantas spēles, kas raisīja diezgan lielas ovācijas skatītāju vidū.

Pasākuma nobeigumā mēs – R64VSK SP bloga komanda pasniedzām arī nelielu balvu nominācijā – balles atraktīvākais cilvēks.

(^Spied uz bildes, lai apskatītu visas bildes!^)

Lūk, arī dažu skolēnu viedokļi:

Kristofers Edžugbo – nominācijas „Balles atraktīvākais cilvēks” uzvarētājs

Bija patīkami, kā jau priekšnieks teica, ka svarīgākais bija kvalitāte, nevis kvantitāte. Patika arī visas atrakcijas un atmosfēra. Prieks arī par to, ka pašdarbnieku ballē varēja redzēt to, ka tie cilvēki, kas kaut ko dara, tie arī dara visu. Un uz tiem skolēniem, kas bija šajā ballē, balstās arī visa skolas dzīve. J

Elīna Ieviņa

Nuu, man riktīgi patika, ka nebija tikai priekšnesumu, bet starp tiem arī kāds action ar spēlēm, kuras bija ļoti interesantas. diskotēkā varēja mazāk pūst tos dūmus, bet kopumā pasākums bija superīgs. Ļoti, ļoti patika un gribu nākošgad tādu pašu.

Sindija Korsukova

Hmm, bija diezgan labi Spēles neredzētas, smuki priekšnesumi. Diskotēkā patika dūmi, un tas, ka maz cilvēki ;D vajag biežāk šādus pasākumus.

Zinātnieku pēcpusdiena, matemātikas olimpiādes, zinātnieku siena…

Janvārī norisinājās ne tikai skolas matemātikas olimpiāde 5.-8. un 9.-12. klašu grupā, rajona fizikas olimpiāde, bet arī zinātnieku sienas atklāšana otrā stāva gaitenī, kas mūs priecēja un izglītoja veselu mēnesi.

27. janvārī tikai apbalvoti visi skolas matemātikas olimpiādes dalībnieki.

Bet 5.-8. klašu skolēniem pirms balvu iegūšanas vēl vajadzēja atbildēt uz dažiem viktorīnas jautājumiem.

Savukārt 9.-12. klašu audzēkņiem bija vesela zinātnieku pēcpusdiena.

Katrai klasei vajadzēja izveidot piecu cilvēku komandu, kas varētu izpildīt āķīgos, dabaszinātņu priekšmetu skolotāju izveidotos, uzdevumus.

Komandai kopējiem spēkiem bija jāatrod atbildes uz jautājumiem šādos priekšmetos:
-matemātikā
-fizikā
-ķīmijā
-bioloģijā
-informātikā

Šī bija interesanta pēcpusdiena, kuras laikā jaunieši varēja paspīdēt ar savām zināšanām. Protams, arī viņi visas pēcpusdienas laikā pelnīja balvas un sacentās ar godalgotām vietām. Tāpēc apsveicam pirmo trīs vietu ieguvējus.
1. Vietā – 12.A klase
2. Vietā – 10.B klase
3. Vietā – 12.B klase

(^Spied uz bildes, lai apskatītu visas bildes!^)

Cerams, ka jums pašiem bija interesanti sacensties intelektuālā ziņā.

Paldies par pasākumu visiem dabaszinātņu skolotājiem.

R64VSK SP

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s