Atskats uz februāri

Lāču pirmais zaudējums

Š.g. 7. Februārī mūsu skolas basketbolisti devās uz Rīgas Teikas Vidusskolu, kur aizvadīja savu trešo VEF Skolu Superlīgas spēli.
Šoreiz mūsu puišiem vajadzēja mēroties spēkiem ar Teikas vidusskolas komandu.

Spēles laikā mēs jau atkal varējām vērot puišu saliedētību, bet laikam šoreiz ar to nepietika, lai mēs spētu uzvarēt teikas puišus.

Arī šoreiz komandas treneris Aleksandrs Feldmanis uzmundrināja puišus un spēles laikā aktīvi komentēja visu notiekošo.

Diemžēl šoreiz potītes savainojuma dēļ komandai nevarēja palīdzēt komandas kapteinis Rihards Ginters. Taču tas viņu neatturēja no komandas atbalstīšanas. Viņš visu laiku bija blakus un uzmundrināja puišus.
Mums bloga komandai īpaši iepatikās šī bilde, kur Rihards uzmundrina savu brāli Armandu.

Kas būtu mūsu komanda bez Kapteiņa Olas? Arī šoreiz viņš bija tik pat jautrs un aktīvs kā vienmēr. Taču izskatās, ka sadraudzība ar Teikas Vidusskolas karsējmeitenēm neizdevās.

Un pēc tik aktīvas atbalstīšanas vajag arī labi iestiprināties.

Šī mūsu puišiem bija ļoti grūta spēle un mums viņiem nav ko pārmest, jo jāatzīst, ka arī Teikas komanda bija diezgan stiprs pretinieks.
Mūsu puiši cīnījās godam. Paldies, arī lielajam atbalstītāju pulkam. Jūsu atbalsts noteikti palīdzēja puišiem. Mēs priecājamies par to, ka mūsu skolā ir tik skaļi un uzticīgi fani.

Diemžēl šis zaudējums izrādījās liktenīgs, jo mūsu komanda netika tālāk uz tā saucamajām izslēgšanas spēlēm un šī izrādījās viņu pēdējā spēle.

Šie divi mēneši, kurus mēs pavadījām šajā basketbola drudzī bija diezgan interesanti, jo mēs labāk iepazināmies ar komandu un uzzinājām daudz ko jaunu par šiem puišiem.
Paldies arī puišu atbalstītājiem par to, ka viņi brauca skatīties spēles un skaļi izkliedza mūsu skolas vārdu.

Paldies arī mūsu jaukajām un mīlošajām sporta skolotājām: Dacei Upeslejai un Vinetai Liniņai-Staķavai.

Paldies arī Laurim, Olafam, Rihardam, Armandam, Nilam, Andrim, Maksimam un Oskaram par to, ka mums bija iespēja vērot viņu labo sniegumu divās, pirmajās spēlēs. Paldies jums par to, ka tik labi aizstāvējāt mūsu skolas godu.

P.S. R64VSK SP blogs ir iecerējis vēl vienu pārsteigumu skarā ar basketbolu, bet tas pēc neilga laika. Sekojiet informācijai twitter un blogā.

Dzejas pēcpusdiena

Š. g. 10. februāri svešvalodu mēneša ietvaros notika dzejas pēcpusdiena. Šajā pasākumā piedalījās 5.-12. klašu skolēni, kā arī krievu, angļu un vācu valodas skolotājas.
Mēneša sākumā visiem skolēniem no piektās līdz divpadsmitajai klasei bija jāiemācās dzejolis, kuru noskaitīt svešvalodas stundā. Tie, kas skolotāju prāt bija vislabākie tika uz šo literāro pēcpusdienu.
Protams, ka par to skolēni varēja iegūt arī labas atzīmes!

Arī klausītāji bija sava veida žūrijas lomā. Šajās aploksnītēs varēja likt šokolādes konfektes tam cilvēkam, kura dzejolis klausītāju uzrunāja visvairāk.

Šis bija ļoti jauks un sirsnīgs pasākums. Skolēni varēja ņemt līdzi tēju un dažādus gardumus.
Jāsaka, ka šī pēcpusdiena bija arī ļoti izglītojoša, jo mēs pamanījām dažus jaunos talantus, kas ļoti izteiksmīgi citēja Šekspīra un Puškina dzeju.

Bija interesanti vērot mūsu skolasbiedru uzstāšanos un klausīties šo skaisto dzeju.
Varam vēl piebilst, ka daži no dzejoļiem bija arī pašu rakstīti.
Par pasākumu pateicamies svešvalodu skolotājiem, kā arī skolotājai Ilzei Paeglei.

Šajā dienā norisinājās arī 5.-6. klašu pasākums, kura tēma bija I. Ziedoņa „Krāsainās pasakas”.


(^Spied uz bildes, lai apskatītu visas bildes!^)

Šajā pēcpusdienā 5.-6. klašu skolēniem bija jāsacenšas dažādos uzdevumos, kas saitīti ar latviešu valodas pareizrakstību vai arī jāsaliek atbilstošie pasaku varoņi, tiem atbilstošās pasakās.

Tā kā pasākuma tēma bija „Krāsainās pasakas” arī katrai klasei tika iedalīta atbilstoša krāsa. Visi klašu pārstāvji bija respektējuši šo noteikumu un ieradušies piemērotas krāsas apģērbā.
5.a- dzeltena
5.b- balta
5.c- sarkana
6.a- zila
6.b- brūna
6.c- zaļa.

Pasākuma laikā patiešām varēja redzēt jauniešu saliedētību un prasmi strādāt komandā. J

Pēc pasākuma sekoja diskotēka. 

Valentīna diena

Mīlestība cilvēkā sākas, bet nekad viņā nebeidzas.
/Ērihs Marija Remarks/

Jau vairākus gadus arī pie mums Latvijā 14. februāris tiek atzīmēts kā Valentīn diena.
Arī mēs skolā jau labu laiku svinam šos svētkus. Tas parasti ir ierastais Valentīn dienas pasts, kurā visi bija aicināti sūtīt gan anonīmas, gan atklātas vēstulītes.

Taču tagad nedaudz sīkāk par to, kas ir pati Valentīn diena:

Tie ir mīlestības svētki, kas katru gadu tiek svinēti 14. februārī. Šajā dienā mīļotie cilvēki ar apsveikumiem un dāvanām pastiprināti pauž savu mīlestību vienam pret otru. Lai gan ir bijuši vairāki kristiešu mācekļi, kuriem vārds bija Valentīns, visticamāk Valentīna diena ir nosaukta par godu priesterim, kas bija moceklis aptuveni 270. gadā imperatora Klaudija II valdīšanas laikā. Saskaņā ar leģendu, priesteris rakstīja vēstules cietuma uzrauga meitai, ar kuru viņš bija sadraudzējies un kurā bija iemīlējies. Vēstules viņš esot parakstījis ar frāzi “no Tava Valentīna”. Avots

Mūsu skolā par Valentīn dienas svinēšanu ir atbildīgas 10. klases un šogad tās izdomāja, ka būtu interesanti atkārtot, ko tādu, kas skolā jau kādreiz bijis. Viņi izveidoja Foto Stūrīti. Tā fonā bija sirsniņas un bija iespēja nofotografēties ne tikai ar saviem draugiem, klasesbiedriem, otrajām pusītēm, bet arī ar mīļiem lācēniem un sarkano boa šalli.

5. stundas laikā 10. klašu skolēni izdalīja šo Valentīn dienas pastu. Paldies visiem par atsaucību, mums bija prieks redzēt tik daudzas skaisti noformētas vēstulītes.

R64VSK SP

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s