Prezidenta kandidāts Pēteris Plakans

10.b klases skolnieks Pēteris Plakans. Par šo puisi, iespējams, neesat dzirdējuši daudz, bet tas noteikti nav uz ilgu laiku, jo aiz diezgan klusā puiša tēla slēpjas lielas ambīcijas un vēlme darīt. Pēteris pamatskolas izglītību ieguvis Rīgas Kristīgajā vidusskolā un mūsu skolā mācās tikai nepilnu gadu.

1. Sveiks, Pēteri! Vai jau esi iejuties mūsu skolā? Kā patīk šeit mācīties?

Jā, esmu ļoti priecīgs par brīnišķīgo klasi un draudzīgo skolu, kurā varu mācīties. Protams, ir daudz jāmācās un jāpilda mājasdarbi, tomēr mūsu skolā tiek ļoti domāts par ārpusstundu aktivitātēm, kas atvieglo mācību procesu un satuvina skolas biedrus.

2. Pamatskolā mācījies Rīgas Kristīgajā vidusskolā. Kāpēc neturpināji mācības tur? Kā tu izdomāji pārnākt tieši uz Rīgas 64. vidusskolu?

Patiesībā iemesls ir ļoti vienkāršs – mūsu klasi neturpināja, tāpēc vajadzēja meklēt citu skolu, biju dzirdējis labas atsauksmes par Rīgas 64. vidusskolu un, kaut arī tiku 2.ģimnāzijā, nolēmu mācīties tieši šajā skolā.

3. Kā zināms, tu darbojies skolēnu padomē – ārlietu ministrijā. Vai iepriekšējā skolā tu arī darbojies SP?

Jā, vienu gadu biju viceprezidents, bet iepriekšējā skolā sistēma bija citāda – tur nebija ministriju, tikai prezidenta, viceprezidentu un protokolista amati, pārējie vienkārši iesaistījās pasākumu organizēšanā, un iesaistījos skolas ārpusstundu dzīvē, rīkoju pasākumus, šeit sistēma ir labāka, jo ir katram doti uzdevumi un atbildības sfēras, par kurām jāatbild.

4. Kā viss sākās? Kad tu izdomāji kandidēt par SP Prezidentu?

Iepriekšējie prezidenti teikuši, ka, esot prezidenta amatā, tu ļoti daudz iemācies. Man ļoti patīk iesaistīties un organizēt dažādus pasākumus, vadīt komandas, cīnīties ar grūtībām un beigās sasniegt rezultātu, tā arī viss sākās. Vēlme kandidēt prezidenta amatam bija jau gada sākuma, bet nebiju pārliecināts, vai rīkotos pareizi, tomēr tagad esmu sapratis un ticu, ka arī citi atbalstīs.

5. Kādu tu redzi SP nākotnē? Ja tevi ievēlēs par skolēnu padomes prezidentu, ko tu vēlētos mainīt vai īstenot mūsu skolā ?

Šajā mācību gadā Skolēnu padome ir veikusi savu uzdevumu ļoti labi un par to ir jāpateicas gan pašreizējam prezidentam, gan visai Skolēnu padomei, tomēr ir jaunas idejas, kuras varētu ieviest un kas varētu padarīt ārpusstundu dzīvi vēl aizraujošāku. Skolēnu padomei ir jābūt stiprai komandai ar stipriem vadītājiem, kas spēj darboties gan visi kopā, gan ministriju ietvaros, gan atsevišķi. Ir svarīgi, ka ikviens, kurš vēlas iesaistīties, arī to var darīt un atrod savu vietu kādā no ministrijām. Pašai Skolēnu padomei ir jākļūst vēl atraktīvākai, lai darbošanās Skolēnu padomē nav tikai pienākums, bet arī atpūta, lai tā spētu ienest prieku un gandarījumu katra tās dalībnieka dzīvē.

6. Kāpēc jābalso tieši par tevi?

Nekas nav stiprāks par komandu, tas ir daudz svarīgāk nekā pašlaik tas tev šķiet, un tieši to es arī panākšu. Apsolu organizēt un veidot jaunus pasākumus, esošos uzlabot un padarīt vēl interesantākus. Lai gan citiem liekos ļoti kluss, bet patiesībā spēju veikt lielas un neiedomājamas lietas, komandai šķēršļu nav.

7. Ko tu novēli pārējiem kandidātiem (arī sev) ?

Šī iespēja ir tikai reizi mūžā, neaizmirsti visu, ko esi iemācījies un ieguvis, lai nekādi šķēršļi tevi nepārsteidz, jo tu esi stiprāks par tiem! Protams, novēlu veiksim visiem kandidātiem – Pēterim, Vladlenam un Danai!

Paldies par interviju, vēlam veiksmi vēlēšanās ! 🙂

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s