Atskats uz maiju

Gada Balva 2012

Š.g. 8. maijā VEF kultūras pilī notika viens no mūsu skolas tradicionālākajiem pasākumiem – Olimpiešu kliņģeris jeb kā to tagad sauc – Gada balva.
Šajā dienā skolas direktore Dace Lāce apbalvo visus skolas skolēnus, kas 2011./2012. mācību gada laikā ir piedalījušies mācību olimpiādes un izcīnījuši tajā kādas godalgotas vietas.

Protams, tika sveikti arī 11. Klašu skolēni, kuri šogad ļoti labi aizstāvēja skolas godu Zinātniski Pētniecisko darbu konferencēs.
Tika sveikti arī sportisti, kas visa gada garumā nesa skolas vārdu sporta pasākumos.
Olimpiāžu laureātu un ZPD konferencēs godalgoto vietu ieguvēju apbalvošana mijās skolas TDK „Dzērvenīte” atskaites koncerta dejām.

^SPIED UZ PĒDĒJĀS BILDES, LAI APSKATĪTU PILNU GALERIJU^

Foto: Lauris Oga

Skolēnu Padomes Prezidenta vēlēšanas

Š.g. 9. Maijā mūsu skolā norisinājās Skolēnu padomes Prezidenta vēlēšanas. Par vēlēšanām jūs plaši informēja arī SP blogs.
Gan pirmsvēlēšanu diena, gan pašas vēlēšanas bija diezgan spraigas. Skolā valdīja satraukums un visi nepacietīgi gaidīja vēlēšanu rezultātu.
Apkopojot vēlēšanu rezultātus, tika noskaidrots, ka 2012./2013.m.g. Skolēnu Padomi vadīs Vladlens Kovaļevs, kurš tika ievēlēts uz otro prezidenta amata termiņu. Vēlreiz apsveicam.

Pēdējais zvans  

No pirmā zvana, pirmā sola,
No klases, kas jau gaida mūs,
Vēl pirmie draugi, pirmā skolā
Uz visu mūžu prātā būs…

Š.g. 18. maijā mūsu skolā norisinājās ļoti tradicionāls un mīļš pasākums-Pēdējais zvans.
9. un 12. klašu skolēnu pēdējā mācību diena pirms eksāmeniem. Šajā dienā parasti visi skolēni ir svētku tērpos un visiem līdzi ir puķes, lai pēdējam zvanam skanot apsveiktu 12. klases skolēnus.
Šī ir diena, kad devītie tā pa īstam sāk uztraukties par gaidāmajiem eksāmeniem, bet divpadsmitie saprot, ka viņu dienas skolā drīz beigsies.
Kā ierasts piektās stundas laikā aktu zālē notika svētku koncerts 12. klašu skolēniem. Koncertā savus draugus un skolasbiedrus apsveica:

Vidusskolas korisTeātra pulciņšAnsamblis1. klašu skolēniDejotāji10.klašu skolēni

Pēc koncerta kā jau ierast pēdējam zvanam skanot 12. Klašu skolēni pēdējoreiz izgāja cauri visiem skolas gaiteņiem un skolasbiedri viņiem pasniedza ziedus. 

Pēdējais zvans ir lieliska iespēja pēdējoreiz pavadīt laiku ar draugiem un skolasbiedriem. Pēdējais zvans ir diena, kad var atcerēties visus 12 gadus no savas dzīves, kas pavadīti skolā.

Šī diena bija ļoti sirsnīga, saulaina un ziedu smaržas pārņemta, tāpēc mēs nolēmām gan devītajiem, gan divpadsmitajiem uzdot jautājumu par to kā viņi jutās šajā dienā.

Elīna Ieviņa 9.A
Dažādas izjūtas. No vienas puses tas ir ļoti labi, jo vairāk brīva laika, uz skolu tik pat kā nebija jāiet, bet no otras puses, diez gan baisi, jo klāt eksāmeni, nezināju cik labi nolikšu, tāds uztraukums bija. bet nu tagad viss ir ļoti, patiešām ļoti labi, jo skolu neredzēšu trīs mēnešus.

Gunārs Grūtups 9.C
Pēdējais zvans bija interesants, jo tā bija mana pēdējā skolas diena. Jutos normāli taču pēc tam bija eksāmeni tāpēc pilnīga šī diena nebija.

Indra Annija Cekula 12.A
Pēdējais zvans- tā ir diena, kad visi skolas iemītnieki dara visu tieši tevis un vēl 53 cilvēku (klasesbiedru un paralēl klasesbiedru) dēļ. Tā ir diena, kad priekšmetu skolotāji vēlas teikt pēdējās uzslavas un laba vēlējumus. Katru gadu ,kad vēroju Pēdēja zvana pasākumu aktu zālē, raudāju, mans pēdējais arī nebija izņēmums : emocijas ir tik sakāpinātas un saviļņojošas, nav iespējams neraudāt, kad pirmklasnieki, kurus tu nobijušos vedi 1.septembrī, dzied, dejo un novēl veiksmi eksāmenos. Tā ir diena, kad beidzot aptver, ka esi izaudzis un tūlīt beigsi skolu, ka viss vairs nebūs kā agrāk. Protams, ir ļoti patīkami arī saņemt ziedus no saviem draugiem un paziņām, ar kuriem tika pavadīta katra skolas diena, un ceriņu vainagi ir brīnišķīga tradīcija (tikai piniet tos mazākus).
Var jau ilgi un dikti stāstīt par Pēdējā zvana nozīmi, bet katram, esot 12.klasē,ir savas izjūtas, tāpēc novēlu nākamajiem divpadsmitajiem tās izbaudīt no sirds.

Ivars Pauska 12.A
Jūtos kā tētis 😀

Annija Rieka 12.B
Mazliet svētku sajūtu sabojāja tas, ka citās skolās šajā dienā jaunieši tiešām svin Pēdējo zvanu un šajā dienā viņiem nav jāmācās, tāpēc visu izbojāja direktores pirmie vārdi matemātikas stundā – “Uzzīmējam taisnleņķa trijstūri…” Jo no rīta, ienākot skolā, skolas dežurante Ilze man uzdāvināja ziedus un pārējie skolēni apsveica, un viss bija tā šausmīgi forši, bet nu tas, ka tās stundas notika, tas gan nebija labi. Tā jau man patika gan izdekorētās klases telpas, gan mīļās vienpadsmito dāvanas, protams, arī desmito apsveikums, kura laikā es apraudājos, jo nu 12 gadus mācīties un dienu dienā iet uz skolu bija tik pierasti, un te nu pēkšņi tu saproti, ka tā visa vairs nebūs – diezgan skumja diena, bet tajā pašā laikā tās ir kā svinības! Katrā gadījumā nākamajiem gadiem ieteiktu – atcelt stundas šajā dienā un izbaudīt skolu kā savas otrās mājas, iepazīstot visu no jauna.

Olafs Arnicāns 12.B
Pēdējais zvans bez emocijām.. Tāpat uz skolu bija vēl jāiet un konsultācijās jāsēž. Pasākums jauks, tikai par garu un daži priekšnesumi lieki. Direktorei jauka runa. Bet nu ziedus jauki saņemt (it īpaši ja tie ir no maziem bērniem, kas aplauzuši krūmus, ejot uz skolu).

^SPIED UZ PĒDĒJĀS BILDES, LAI APSKATĪTU PILNU GALERIJU^

Foto: Lauris Oga

Sporta diena.

Š.g. 28. Maijā norisinājās 5.-8. un 10.-11. klašu sporta diena.
Visas dienas garumā, skolas stadionā bija iespējams vērot bērnus, jauniešus un arī skolotājus, kurus bija pārņēmis azarts un cīņas gars.

^SPIED UZ PĒDĒJĀS BILDES, LAI APSKATĪTU PILNU GALERIJU^

Foto: Dāvis Mednis, Dita Nitiša, Beate Saukuma, Dana Skrupska

R64VSK SP

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s