Jauno mācību gadu sākot…

Sveiciens visiem jaunajā mācību gadā!

Vasara ir paskrējusi vēja spārniem, tomēr mums, R64VSK SP, enerģija ir uzkrāta pietiekami, lai atsāktu darboties pilnā sparā.

Šajā mācību gadā, tāpat, cerams, arī nākamajos, mēs turpināsim jūs informēt par visiem aktuālākajiem skolas notikumiem kā mācību, tā sabiedriskajā dzīvē.

Vai jau pamanījāt, kādas pārmaiņas skārušas mūsu skolu? 1. un 2. klases skolnieki, ietērpti jaunajās skolas formās, jau pārvietojas pa skolas gaiteņiem, kaut kur nozudušas arī mūsu brīvstundas, un ceru, ka mainītie starpbrīžu laiki nav jums sajaukuši galvu!

Taču līdz ar pārmaiņām skolā, arī mēs nolēmām nedaudz pamainīties. Mazliet rudenīgāks dizains, jauns komandas sastāvs un jauni temati, par ko rakstīt, ir tikai sākums. SP blogam ir mērķis šogad augt, kļūt pieejamākam un uzlabot informācijas apriti skolā. Ar jūsu palīdzību mums tas izdosies!

Mēs, R64VSK SP, cītīgi iepazīstamies ar jaunajām pārmaiņām, tāpēc turpmāk visu jaunāko informāciju, kas jums varētu noderēt šajā mācību gadā, mēs apkoposim un ievietosim tieši šeit – R64VSK blogā un twitter kontā.

Veiksmi un panākumus jaunajā mācību gadā vēlot,

R64VSK SP

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s