Supervaroņi – iesvētīti!

Dažiem no jums noteikti radās jautājumi par to, kādēļ aizvadīto piektdien mūsu skola bija pilna ar visdažādākajiem supervaroņiem un multfilmu tēliem. Atbilde ir pavisam vienkārša – visa šī maskarāde notika 5. klāšu iesvētību ietvaros.

Jaunie supervaroņi skolā ieradās jau pirms stundu sākuma. Pēc tam, kad viņi bija nostādīti ierindā un kad viņiem bija izskaidrota dienas kārtība, apņēmīgajiem supervaroņiem bija jāpierāda savas klases vienotība, prezentējot savas klases himnu. Kad pirmais pārbaudījums bija garām, 6. klases jaunajiem drosminiekiem piešķīra emblēmas un vitamīnus, lai vēl nepieredzējušajiem varoņiem nogurdinošās dienas laikā neaptrūktos spēka.

Pēc trešās stundas visi 90 topošie varoņi pulcējās aktu zālē, lai kopīgi iesildītos nopietnajiem pēcpusdienas pārbaudījumiem, jautras un aktīvas mūzikas pavadījumā. Bet, kad pēc pāris stundām jaunie censoņi atkal atgriezās aktu zālē viņiem bija iespēja uzzināt daudz ko jaunu par saviem paralēlo klašu audzēkņiem ar interesantas spēles palīdzību. Visa šīs nodarbes pavadīja bezrūpīgas un priekpilnas čalas un smiekli.

Bet pats galvenais un nozīmīgākais sākās jau pēc stundu beigām. Visi apņēmīgie varoņi, nu jau nopietnām sejām un kaujas gatavībā, tika nostādīti pa komandām, un pēc organizatoru dotā starta sauciena, visi metās cīņā izmantojot visas savas atļautās superspējas. Pēc fiziskajiem pārbaudījumiem varoņiem bija jāpierāda arī savs asais prāts un saliedētība dažnedažādos atjautības uzdevumos. Šajos uzdevumos jaunie censoņi uzrādīja labus rezultātus, izdomājot patiešām oriģinālas atbildes, kas neienāktu prātā pat vidusskolēniem.

Kad sacensību daļa beidzās, izturīgajiem varoņiem bija jāsaņem visa drosme un pārējo klašu priekšā jākāpj uz skatuves, lai prezentētu savus hobijus, prasmes un, protams, arī klasi. Šo priekšnesumu laikā varēja redzēt daudz, dažādu mūzikas instrumentu. Mūsu ausis priecēja ne tikai tik tautiski instrumenti kā kokle un stabule, bet arī tik izsmalcināti kā flauta un vijole. No priekšnesumiem varēja noprast, ka mūsu skolā aug arī daudz jauno sportistu un mākslinieku.

Pēc priekšnesumiem vairs atlikusi patīkamākā daļa – apbalvošana. 6. klases izsniedza simpātiju balvas par labākajiem tērpiem. Bet kas gan būtu iesvētības bez zvēresta došanas? Tā nu visi jaunie supervaroņi ar roku uz sirds atkārtoja vadītājas nolasīto zvērestu, svinīgi solot aizsargāt un neapbižot mazākos, saudzēt skolotāju nervus un izgudrot oriģinālus nedarbus. Un visbeidzot 5. klases tika apbalvotas ar smagā cīņā nopelnītajām balvām. Dienu noslēdza diskotēka.

R64VSK SP

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s