Pelnrušķītes stāsts

Š.g. 20. decembrī Rīgas 64. vidusskolā norisinājās ikgadējā vidusskolas Ziemassvētku balle. Šī gada tēma bija pasaka par Pelnrušķīti.

Skolēniem no 9. līdz 12. klasei bija jāiestudē kāds noteikts fragments no šīs pasakas. Taču pats interesantākais bija tas, ka katram no šiem fragmentiem bija cits žanrs.SONY DSC

Pasaku iesāka 12. a klase, kuriem bija jāparāda, kā izskatītos šis stāsts, ja tā būtu drāma. Savukārt 10. a klase mums parādīja lielo balli prinča pilī, jo viņu žanrs bija mūzikls. Taču pats interesantākais sekoja beigās,  kad pārējām piecām klasēm dažādos žanros vajadzēja attēlot pasakas beigas. Mēs redzējām 12.b klases asa sižeta beigas, 10.b klases komēdiju, 9.c klases trilleri, 9.b klases fantastiku, bet priekšnesumu sēriju noslēdza 9.a klase ar romantiskajām beigām.

Tā kā stāsts bija par Pelnrušķīti, tad arī visas balles laikā, skolēnu vidū, tika meklēta princese un princis, kuriem bija jāiziet cauri dažādiem pārbaudījumiem. SONY DSC Princeses godā tika iecelta Sindija Korsukova (9.c) un Kristofers Edžugbo (12.b) Apsveicam!Balles princis un princese

Pēc balles oficiālās daļas visiem bija iespēja nofotografēties fotostūrītī. Spied šeit, lai apskatītu bildes no fotostūra.

Savukārt, neoficiālajā daļā skolēni varēja izdejoties pēc sirds patikas.

Bija prieks redzēt arī vairākus skolas absolventus, kuri bija ieradušies, lai jaukā gaisotnē satiktu un parunātos ar saviem draugiem un skolotājiem.

Lielu paldies par balli varam teikt 11.a un 11.b klasēm, to klašu audzinātājiem, skolotājai  Indrai Zanribai un skolotājam Edgaram Zīvertam.
Paldies Dāvim Mednim par fotostūra bildēm!

R64VSK SP

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s