Labdarības balle

Pirmo reizi Rigas 64.vidusskolā notika labdarības balle. Tik tiešām kaut kas tāds notika pirmo reizi! Skolēni un skolotāji deva ne tikai iespēju palīdzēt Ainaram, katrs ziedojot vienu latu, bet arī ieguva kaut ko sev.

IMG_2395^SPIED UZ BILDES, LAI APSKATĪTU PILNU GALERIJU!^

Sākumā vēlos pastāstīt par Ainaru, kuram tika veltīts šis vakars. Pirms pusotra gada Ainars, peldoties kopā ar draugiem, lēcis uz galvas ūdenī, kur saduroties ar kādu šķērsli, lauza mugurkaulu un ar paralīzi nokļuva slimnīcā. Ainaram ir tikai 22 gadi, viņa stāvoklis ir ļoti smags un arī operācijas ir sarežģītas ar ilgstošu pēcoperāciju rehabilitāciju.  Ainars jau bija tik tuvu spējai atkal staigāt, taču šobrīd, nesaņemot nepieciešamo ārstniecību, viņš var zaudēt kājas. Lai arī 1.februārī bija viena no operācijām aicinu Jūs visus ziedot, jo no 44 420 latu ir saziedoti 19 451.23 lati. Ziedot iespējams zvanot uz labdarības tālruni 9006 7003 (maksa par zvanu 1 lats). Sīkāka informācija šeit: http://www.ziedot.lv/lv/project/1500

Pasākumu atklāja Jāzepa Mediņa mūzikas vidusskolas džeza grupa „Dekamerons”. Pirmā nots, kas tika izspēlēta, radīja ļoti brīnumaini jauku atmosfēru. Viņi izpildīja Ellas Fitcegarldes dziesmu „Summertime”. Burvīgi izpildīja! Sajūtas bija, it kā nonāktu citā realitātē, kur sāpes un slimības nepastāv. Aizrāvās elpa, kaklā bija tas laimes kamols, kas vēlējās izlekt un pasauli padarīt labāku.

Tālāk tika aicināts Kaspars Niklasons uz skatuves. Jāatzīst šim cilvēkam ir talants. Talants ne tikai labi spēlēt akustisko ģitāru, ko viņš pierādīja Gibson 2011.gada roka festivālā, kā uzvarētājs, un arī uz Rīgas 64.vidusskolas skatuves, bet arī piepildīt cilvēka iekšējo pasauli ar pozitīvām emocijām. Atsaucās šī pasākuma cēlais mērķis – palīdzēt līdzcilvēkam.

Skolas zāles pozitīvo atmosfēru turpināja tautas deju kolektīvs „Dzērvenīte”, un šoreiz dejotāji nedejoja tautas tērpos. Fonā skanēja Christina Aguilera  „Candyman” un viņi parādīja, ka labi prot dejot ne tikai tautas dejas.

Un kā odziņa, noslēgumā bija skolas teātris. Svētku zālē katra smiekli papildināja otra smieklus. Tik skaļi, sirsnīgi un vienoti smējās Rīgas 64.vidusskolas skolēni un skolotāji. Neizsakāmi žēl bija dzirdēt vārdus „Paldies, ka atnācāt. Koncerts ir beidzies!” Bet tiem, kam pasākums likās par īsu, pēc koncerta sekoja diskotēka.

Labdarības balles ideja, bija parādīt, ka ziedot un palīdzēt līdzcilvēkiem ir svarīgi ne tikai Ziemassvētkos. Svarīgi ir to darīt katru dienu! Un tas nenozīmē, ka nepieciešams obligāti ziedot naudu, to var realizēt arī bez materiāliem līdzekļiem, piemēram, uzsmaidīt garāmgājējam, palīdzēt atrast ceļu kadam, vai vecmāmiņai iekāpt trolejbusā. Ir jāatraisa cilvēku sirdis, un to šis koncerts deva tiem, kas atnāca.

Un tomēr iesaku palīdzēt tiem, kam šobrīd citu cilvēku atbalsts ir svarīgaks, apmeklējiet http://www.ziedot.lv un padariet kādu kaut vai par kripatiņu laimīgāku!

R64VSK SP

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s