R64VSK SP prezidenta vēlēšanas – 3 dāmas, 1 krēsls

Pēc diviem termiņiem R64VSK SP atkal būs jauns prezidents. 13.maijā pašreizējo R64VSK SP prezidentu Vladlenu Kovaļevu amatā nomainīs jauns censonis, kas mēģinās uzlabot SP darbību, īstenot savu vīziju uz notiekošo un varbūt veikt kādu mazu revolūciju. Šogad uz R64VSK SP prezidenta amatu kandidēs trīs dāmas: Dana Kristiāna Skrupska 11.b, Dita Pauska 10.b un Elīna Ieviņa 10.b. Pirmo reizi par prezidenta krēslu cīnīsies tikai meitenes. Bet ko viņas stāsta par sevi un savu R64VSK SP attīstības modeli?

Dana Kristiāna Skrupska

Dana Kristiāna Skrupska

Sveika, šogad esat trīs dāmas kandidātes. Kādas tad izjūtas?

Patiesībā ir tāda pilnīga miera sajūta. Ar abām meitenēm (Ditu un Elīnu) man ir labas attiecības, visas trīs esam teātra pulciņā un savā starpā labi saprotamies. Bet nu mēs esam meitenes un nekad nevar zināt, varbūt kādam patīk vērpt intrigas. (smejas) Taču, lai arī kāds būtu gala rezultāts ceru ar viņām saglabāt labas attiecības un sadarboties, lai veicinātu pozitīvu SP darbu.

Ko Tu varētu nosaukt par svarīgāko punktu savā programmā?

Kā svarīgāko punktu savā programmā es minu- uzlabot skolas mikroklimatu gan skolēniem, gan skolotājiem, lai ir lielāka apmierinātība. Veicināt skolēnos patriotismu pret skolu! Lai tautās neskanētu, ka mēs skolā jūtamies kā cietumā un ka šeit viss ir slikti. Darīt tā, lai skolēniem būtu prieks cīnīties un cienīt savu skolu.

Kā Tu iedomājies R64VSK SP pēc sava termiņa beigām?

Es iedomājos jaunu SP prezidentu ar jaunu komandu un jauniem mērķiem, kā arī ceru, ka varbūt jaunais prezidents/prezidente turpinās manis iesāktās pārmaiņas. Un es ar lielu prieku iegriezīšos skolā, lai redzētu, kā viņiem iet, jo nākamais ir mans pēdējais mācību gads

Ko novēlēsi savām oponentēm?

Es novēlu nesatraukties un galvenais domāt tikai par izvirzīto mērķi, nevis to, ko tu no tā visa iegūsi.

Dita Pauska

Dita Pauska

Sveika! Kāpēc izdomāji pieteikties prezidenta vēlēšanām?

Domāju, ka beidzot ir pienācis tas gads, kad arī es varu kandidēt un kļūt par prezidenti. Nolēmu riskēt, jo es uzskatu, ka ir jādara viss, ko tu vēlies un šis bija viens no maniem vidusskolas, tā saucamajiem, izpildāmajiem punktiem.

Uz ko liksi uzsvaru savā priekšvēlēšanu kampaņā?

Likšu uzsvaru uz to, ka iespējas ir ikvienam, ne tikai tiem, kas ir iekš SP, bet arī tiem, kas ir aktīvi un tur nav. Samērā liels uzsvars tiks likts arī uz avīzes atjaunošanu, kas, manuprāt, varētu skolēnus ieinteresēt.

Zināms, ka Tavs brālis (Ivars Pauska) pirms 3 gadiem arī kandidēja, bet toreiz cieta neveiksmi. Tava kandidēšana – brāļa nepabeigtais darbs?

Kad domāju par iespējamo kandidatūru, jau bija aizdomas, ka būs kāds jautājums par līdzību ar brāli. Jā, toreiz, pirms 3 gadiem, viņš kļuva tikai par viceprezidentu, bet pagaidām nesaskatu “prezidentālu” līdzību, tāpēc arī nekomentēju īsti rezultātu iespējamo līdzību. Iespējams un cerams, ka, ja kļūšu par prezidenti, tad iegūšu kādu palīdzību vai padomu no brāļa, bet sasaistīt mūsu kandidatūras gan nevajadzētu.

Ko domā par savām konkurentēm?

Viņas abas ir spēcīgas un pazīstamas personības. Danai ir pieredze jau šajās lietās no iepriekšējā gada, bet Elīnai tās nav. Viņas ir vienlīdz stipras konkurentes. Neatceros patiesībā šādu gadu, kad kandidē 3 aktīvas, labsirdīgas un spožas personības. Tāpēc vēlēšanas būs ļoti interesantas.

 

Elīna Ieviņa

Elīna Ieviņa

Sveika, iespējams, Tava kandidatūra būs vispārsteidzošākā mūsu skolas skolēniem. Kādi ir Tavi mērķi šajās vēlēšanās?

Iespējams, ka tieši mana kandidatūra ir visinteresantākā, taču ar katru mirkli pieeju šai lietai nopietnāk. Mans galvenais mērķis ir sakopt skolas apkārtni, lai tā kļūtu acīm baudāmāka un sakoptāka, kā arī pilnveidot pašreizējās lietas un izveidot, ko jaunu. Dzīt it visu uz priekšu un domāt par skolas nākotni. 

Kādi, tavuprāt, ir būtiskākie trūkumi R64VSK SP darbībā pašlaik?

Viss tiek ļoti spiests uz skolas iekšējo dzīvi, uz pasākumiem, kuri tāpat atkārtojas. Es uzskatu, ka vajag izstrādāt ko jaunu, nebijušu un koncentrēties uz skolas apkārtnes sakopšanu.

Kas ir svarīgākais, ko plāno īstenot prezidentūras laikā?

Skolas apkārtnes sakopšana.

Kā vērtē savas un abu pārējo meiteņu izredzes uz uzvaru?

Es uzskatu, ka ikvienai no mums ir pietiekoši lielas izredzes uzvarēt. Mēs esam apņēmīgas un uzvarēt gribošas meitenes. Un es abām konkurentēm vēlu veiksmi vēlēšanas. Uzskatu, ka jebkurā gadījumā visas trīs jau tāpat esam ieguvējas.

R64VSK SP prezidenta vēlēšanas jau 13.MAIJĀ PLKST. 11:50 SVĒTKU ZĀLĒ!

Tiekamies tur un lai uzvar spēcīgākais!

 R64VSK SP

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s