Olimpiskā diena 2013

Šī gada 27. septembrī notika Olimpiskā diena visā Latvijā. Lielākā daļa Latvijas skolēnu savās skolās vingroja pašā rīta agrumā. Protams, arī mūsu skola bija ļoti aktīva un vingroja Latvijai līdz. Līdzīgi kā pērn, tikai šogad piedalījās pilnīgi visas skolas skolēni. No pašiem mazākajiem pirmklasniekiem līdz pat pieaugušajiem divpadsmitās klases pārstāvjiem.

Diemžēl, slikto laika apstākļu dēļ bija jāvingro iekštelpās, bet mūs tas neapturēja. Skolēni tika izvietoti visā skolā – gaiteņos visos trīs stāvos, aktu zālē un, protams, sporta zālē. Par mūzikas nodrošināšanu visai skolai, jāpateicas Aleksandram Rubļevskim un Didzim Letapuram.

Olimpiskā diena 2013Olimpiskā diena 2013

Neskatoties uz diezgan vēso laiku, diezgan nepatīkamajiem laika apstākļiem un citām maznozīmīgām ķibelēm, skolā virmoja pozitīva, aktīva un ļoti patīkama gaisotne, kuras iespaidā Olimpiskās dienas vingrošana aizritēja raitā solī un tik ātri cik sākās, tik pat ātri arī beidzās. Pēc kārtīgas vingrošanas skolēni turpināja mācīties un atgriezās pie ierastā darbadienas soļa.

R64VSK SP

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s