Uz Mežonīgās 64. rietumu paralēles…

Vai Tu esi kādreiz vēlējies doties uz kādu eksotisku vietu, piemēram, kaut kur tālu Meksikas dziļumos vai Āfrikas klusajos ciematos? Ja jā, tad nekur tālu nav jābrauc, jo mūsu skolā nesen bija šāda veida atmosfēra. Jā, tieši tā. Mežonīgā 64. rietumu paralēle jeb desmito iesvētības kovbojnieciskā stilā.

IMG_6552

Kā jau tas novērojams katru gadu, arī šogad 25. oktrobrī notika desmito klašu iesvētības. Tā sākot, divpadsmitie jaunpienācējiem, t.i. desmito klašu skolēniem, lika kārtīgi pasvīst, lai sagatavotu viņus sūri grūtajai vidusskolas dzīvei.

IMG_6606

Desmitie tika sadalīti pa nelielām grupiņām, kurām katrai bija divi galvenie divpadsmitās klases skolēni, un katrai grupiņai, protams, arī bija savs nosaukums. Visas dienas garumā pa savām grupiņām desmitos sagaidīja dažnedažādi pārbaudījumi, kuri nebūt nebija viegli. Protams, desmitie arī needuši nepalika, jo skolas vecākie bija sagatavojuši lielisku maltīti, kura, neskatoties uz neko, izrādījās tīri ēdama, jo visi, protams, smagi strādājot bija izsalkuši. Desmitos sagaidīja arī tiesas zāle, kurā tika īstenotas visvisādas trakas idejas, kas bija ienākušas prātā tiesnešiem un desmitajiem tās bija jāizpilda bez jebkādām ierunām. Par labu darbu dienas gaitā, jauniņie varēja saņemt zelta pupas, kuras bija un ir ļoti vērtīgas.

Pēc kārtīgas, darba pilnas dienas, beidzot desmito klašu skolēni varēja doties mājās, atpūsties un sakopot spēkus vēlāk gaidāmajam noslēguma pasākumam.

IMG_6647

Noslēguma pasākumā, uz kuru ieradās netikai organizētāji un dalībnieki, bet arī krietns pulks vienpadsmito un devīto klašu skolēni, tika izklāstīti sasniegumi, kas sasniegti dienas laikā, izsniegti apbalvojumi, kā arī desmitie rādīja savus priekšnesumus.

IMG_6691

Pēc officiālās daļas nemaz nevarēja manīt, ka kāds būtu noguris, jo pēc tam pasākuma neofficiālajā daļā jeb diskotēkā visi dejoja un izklaidējās līdz pat pēdējam.

Vairāk bildes no pasākumiem pieejamas Skolēnu Padomes Facebook galerijā!

R64VSKSP

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s