Rīgas 64. vidusskolas 41. Žetonvakara atskaņās…

“…Jo tikai vienreiz dzīvot dots,

Un kā tu domā, vai viss ir izmantots?”

/Prāta Vētra/

SONY DSC

Žetona vakars katru gadu ir viens no gaidītākajiem pasākumiem, kuram par godu vienmēr notiek lieli un iespaidīgi gatavošanās darbi. Šis gads nav citādāks, arī šogad žetona vakaram visi gatavojās ar īpašu uzcītību. Gatavojoties žetonam, skolēni patiešām saprata teicienu “Skola ir kā otrās mājas”, jo tur tika pavadīti vēli vakari un garas dienas.

IMG_8965

Oficiālajā daļā tika dalīti žetoni divpadsmito klašu skolēniem un skolotājiem. Arī ziedi, pateicības un asaras netika taupītas šim vakaram. Kā jau katru gadu arī 10. klases bija sagatavojušas īpašu priekšnesumu pašu iesvētību tēmā, kā arī dzērvenītes dejotāju pārstāvji mūs atkal pārsteidza un uzjautrināja ar Tiroliešu puišu deju.

IMG_9018IMG_9084

Pasākuma otrā daļa bija pašu žetonu saņēmēju uzstāšanās laiks. Priekšnesumi bija noslīpēti līdz pēdējam, un vēlās naktis nebija bijušas veltīgas. Kā arī īsta teātra cienīgās dekorācijas nevarēja palikt nepamanītas. Katra klase izcēlās ar kaut ko pilnīgi savu. Divi pilnīgi dažādi priekšnesumi, divi pilnīgi dažādi stāsti.

IMG_9114

IMG_9120

Pirmā savu priekšnesumu rādīja 12.a klase, kura bija iestudējusi “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”. Šī klase savus skatītājus lutināja ar lieliskām dekorācijām, vizuālajiem efektiem, kā arī ievada mūs pagātnes nostaļģijā. 12.b klase, savukārt, bija iestudējusi pasaulslaveno “Mamma Mia!”. Šajā priekšnesumā nepamanīta nevarēja palikt deju horeogrāfija, kas padarīja nosēdēšanu krēslā nedejojot par ļoti grūtu uzdevumu.

mama1 mama2 mama3

Ir pagājis vēl viens gads, un Rīgas 64. vidusskola ir izaudzējusi vēl vienu grozu ar sulīgiem augļiem, kurus plūcam jau tagad. Tiksimies nākamā gada žetonā!

R64VSK SP

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s