Jūsu Skolēnu Pašpārvalde

Jauns gads līdz ar to, protams, arī jauns Skolēnu Pašpārvaldes sastāvs! Kas mēs esam un ko mēs daram? 

Mēs esam radoši, aktīvi skolēni, kas cenšas rūpēties par skolēnu vēlmēm, skolā notiekošajiem pasākumiem un aktivitātēm, kā arī par skolas ikdienas atmosfēras uzlabošanu. Mēs esam te, lai padarītu Tavu iktienu skolā interesantāku.

Šeit mēs jūs iepazīstinām ar sevi:

Šī gada prezidente Ieva Āboliņa ar vislabāko labo roku jeb viceprezidenti Keitu Melli koordinēs, uzraudzīs un palīdzēs pašpārvaldes ministrijām.

_1140193

Kultūras pasākumu tapšana un norise ir Paulas-Betijas Antišķes ziņā. Par skolā aktuāliem jautājumiem izglītības jomā rūpēsies – Kitija Rīdere un Aleksis Teivāns.
Par ārpusskolas notikumiem, aktivitātēm un piedāvājumiem ziņos Gerda Ance Cakule
Sporta psākumi arī netiek atstāti novārtā. Par sacensībām un citām sportiskām aktivitātēm atbildīgs ir Gunārs Grūtups. Saimnieciskā dzīve mums arī ir ļoti svarīga, tāpēc par nepilnībām var vērsties pie Olafa Saukuma, savukārt par finansēm atbildīga ir Dita Pauska. Par to, lai visi notikumi tiktu iemūžināti, rūpējas Elīna Ieviņa un Edvards Romans, tāpēc viņi bieži tiks manīti ar fotoaparātiem rokās cenšoties notvert svarīgo. Savukārt, lai jūs zinātu, kādi pasākumi tuvojas skaistie plakāti un afišas taps ar Helēnas Zvirbules un Agneses Ābeles rokām.  Protams, aizkadrā mums ir arī citi biedri – Rinalds Aišpurs, Pauls Špakovskis, Aigars Vecvagars, Elizabete Džarcāne un Roberts Zālītis.

Skolēnu pašpārvaldi var sasniegt dažādos veidos – pie mums droši var vērsties skolas ikdienas dzīvē, kā arī ieteikumus var sūtīt uz r64vsk.sp@gmail.com. Par sevi ikdienā dosim ziņas twitter.com/R64VSK_SP un šeit – https://r64vsk.wordpress.com/

 Jūsu R64VSK SP

Advertisements

2 thoughts on “Jūsu Skolēnu Pašpārvalde

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s