“Lāči” rāda, ko māk!

“VEF Rīgas skolu superlīga” ir basketbola turnīrs Rīgas vispārizglītojošo skolu skolēniem, kas aizsākts 2010.gadā un tas veidots ar mērķi arvien vairāk jauniešus mudināt pievērsties aktīvam dzīvesveidam, lietderīgi pavadīt brīvo laiku, kā arī popularizēt basketbolu.

Šogad mūsu skolas komanda „Lāči” ar treneri Aleksandru Feldmani ir aizvadījusi 3 spēles no kurām visās 3 ir arī uzvarējusi.

Šogad komandu pārstāv: Raivis Ščerbinskis, Ingus Mastiņš, Edgars Lācis, Kristaps Brēmers, Reinis Brikmanis, Kristiāns Ostvalds, Toms Ķēdis, Didzis Letapurs, Edvards Bukovskis un Valts Iļģis.

Par pirmo uzvaru „Lāči” izcīnija pret Rinūžu vidusskolu. Spēle norisinājās Rīgas 49.vidusskolā. Aptaujājot dažus komandas spēlētājus pirms šīs spēles, viņi bija pārliecināti par uzvaru un 40 punktu pārsvaru. Viņu pārliecība nebija lieka, „Lāči” guva vieglu uzvaru ar 128:63. Un kā vērtīgākais spēlētājs tika apbalvots Raivis Ščerbinskis.

Rīgas Teikas vidusskolā, 13.janvāri norisinājās otrā spēle. Sīvā cīņā „Lāči” izcīnīja uzvaru pret Rīgas 3.ģimnāziju ar 78:59. Šajā spēlē, kā vērtīgākais spēlētājs tika izvēlēts Ingus Mastiņš.

Trešā spēle norisinājās Rīgas Hanzas vidusskolā, 15.janvārī. „Lāči” cīņā par 1.vietu apakšgrupā stājās pretī Rīgas Hanzas vidusskolai un uzvaru guva arī šeit. Šoreiz ar rezultātu 74:89. Par vērtīgāko spēlētāju vēlreiz kļuva Raivis Ščerbinskis!

Liela nozīme “Lāču” gūtajās uzvarās bija atbalsītājiem. Tie mums ir skaļi, neatlaidīgi un galvenais – daudz.Liels paldies visiem, kas devās atbalstīt. Starp citu, pieminēšanas vērts ir arī fakts, ka „Lāči” bija pirmie, kas noslēdza apakšgrupu turnīru.

Bildes no spēlēm var atrast – http://www.draugiem.lv/vefsuperliga/

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s