Pašdarbnieku – labdarības balle

23. janvārī skolas aktu zālē norisinājās Pašdarbnieku – labdarības balle, kuras laikā mēs vācām ziedojumus Juglas dzīvnieku patversmei.

Pasākuma officiālajā daļā mūs priecēja skolas pulciņi – 3 atraktīvu puišu grupa “Pazudušie vīri no pundurvienradžu valstības,” kas uzmundrināja publiku gan koncerta sākumā, gan noslēgumā. Topošais maestro, Edgars Šūpols, spēlēja skaņdarbus, kas lika atmaigt ikkatra sirdij. Pēc tam uzstājās teātris ar improvizācijām, arī šoreiz pārliecinājāmies, ka skolas teātrī spēlē atraktīvākie skolēni, kas ar savu lielisko humora izjūtu lika publikai smieties līdz asarām. Ar burvīgām dejām mūs priecēja TDK “Dzērvenīte.” Savukārt, koncerta noslēgumā uzstājās meiteņu vokālais ansamblis.

Pēc koncerta notika diskotēka, kuras laikā varēja noziedot papildus naudiņu Juglas dzīvnieku patversmes suņu un kaķu uzturēšanai. Kopā tika saziedoti 150 eiro.

Vēlamies teikt lielu paldies visiem, kas nepaslinkoja, atnāca uz pasākumu un noziedoja. Kā arī paldies visiem pašdarbniekiem, kas mūs izklaidēja pasākuma officiālajā daļā.

R64VSK SP

 P.S. Bildes drīzumā varēs redzēt mūsu facebook lapā.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s