Lēciens Laikā

Skolēnu padome no 13.-17. aprīlim mākslas nedēļas ietvaros organizēja to, ko mēs varētu nosaukt par – lēcienu laikā. Kā daudziem zināms (ceram, ka Tu, lasītāj, esi starp tiem) – katru dienu bija īpašs dreskods. Tas protams nebija nekas obligāts, bet viennozīmīgi interesants. Tieši tāpēc vēlreiz jāizsaka neliela nožēla un aizrādījums tiem, kas izvēlējās neievērot organizatoru noteiktos stilus un izskatīties parasti. 🙂

Bet pietiek par vienlīdzīgajiem – kopumā bija liela atsaucība. Gaiteņos skanēja mūzika, kas raksturīga konkrētajaiDSC_6742 desmitgadei. Daudzi no mums bija optimisma pilni un izstaroja enerģiju, kuru radīja pārmaiņas. Katrai dienai bija paredzēta sava desmitgade – pirmdienu sākām ar 70. gadiem, otrdien attiecīgi 80. un tā līdz piektdienai, kur tā vietā, lai  ģērbtos ikdienišķi, bija jāģērbjas tā kā Tavuprāt to darīs nākotnē. Paralēli tam visam, risinājās arī konkursi, kur sacentās paralēlklases. Dejošana, dungošana, viktorīnas un citas aktivitātes.

Piektdien notika mūsu vietējā popiela, kur skolēni no 5.-12. klasei radīja savusDSC_6874 priekšnesumus, atdarinot slavenus mūziķus un to dziesmas. Ar priekšnesumiem pārsteidza kā mazie, tā lielie. Pēc tam tika pasniegti diplomi un arī šādi tādi našķi. Diplomi bija rakstīti katram atsevišķi, jo tajos bija īpašs vēlējums klasei, kas bija saistīts ar priekšnesumu.

Paldies, visiem, kuri iesaistījās! Ar nepacietību gaidīsim nākamo reizi, kad parādīt, kas nu kuram lielajā skapī atrodas, un nākotnē ceram uz vēl lielāku atsaucību.

R64VSK SP

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s