Stiprie “Stipro skrējienā”

                Novembris, valsts svētku mēnesis, bet Rīgas 64.vidusskolā tas nozīmē iespēju pierādīt, kuras klašu grupas- A, B vai C -ir veiklākās un ātrākās. No katras klases tika izraudzīta meitene un zēns. Šis skrējiens norisinājās jau 2. gadu, pulcējot ne tikai 5.-12.klašu skrējējus un atbalstītājus, skolotājus, bet arī nelielu pulciņu sākumskolas. Taču šoreiz bija neliels pārsteigums, ieradās arī absolventu komanda, kas startēja vidusskolas klašu cīņā.
Pasākumam sākoties, Kristīne Apsēna, 12.b klases pārstāve un skrējēja, sniedza runu par Lāčplēšdienu. Tās laikā ikvienam bija iespēja padomāt, kas norisinājās 1919.gada 11.novembrī. Savukārt, nedaudz vēlāk Nora Heinrihsone mudināja mūs rīkoties labi un jēgpilni gan sevis, gan ģimenes, gan skolas, gan valsts labā. Lai arī ikdienā ir ļoti daudz negācijas, tam nebūtu jāpakļaujas, bet gan jālūkojas ar mērķi nākotnē.
Oficiālajai daļai beidzoties, visi skrējēji tika aicināti veikt kopīgu iesildīšanos, pēc kuras uzreiz uzsāka skrējienu. Meitenēm tika paredzēts aplis ap skolu, bet zēniem- divi sporta stadiona apļi. Aiz starta līnijas nostājās 3 meitenes no 5.klasēm, sagaidīta svilpes skaņa un viss sākās. Protams, šī reize nebija bez izņēmumiem, līderis bija nepastāvīgs – tad A klase, tad B klase. Skaļām ovācijām skanot, visbeidzot 9.klašu zēni finišēja, uzvaru gūstot A klases pārstāvim. Starpcitu, pirms gada 1.vietu 5.-9.klašu grupā ieguva C klases. Pienāca laiks vidusskolēniem un absolventiem. Absolventi uzreiz bija izvirzījušies vadībā, taču A klasēm neizdevās panākt B klases. Vidusskolēnu klašu grupā uzvaru izcīnīja B klases, un mūsu absolventiem tika pasniegti goda apbalvojumi.
Noslēdzoties diplomu un kausu izsniegšanai, mūs priecēja Montas Paegles dziesma. Sirsnīgs paldies visiem, palīdzēja šim pasākumam izdoties, īpaši sporta skolotājiem, SP un 10.B klasei! Stiprie, tiekamies nākamajā gadā!

Jūsu SP

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s