Sniegbaltīte un 7 mūzikli

17. decembrī notika tradicionālā Ziemassvētku balle, kuru nu jau tradicionāli organizēja 11. klašu skolēni.
Par balles tēmu tika izvēlēti dažādi vispasaules slavu un atzinumu ieguvuši mūzikli, kā piemēram “Parīzes Dievmātes Katedrāle”, “Mūzikas Skaņas”, “Mērija Popinsa” u.c.
Balles oficiālo daļu atklāja 11. klašu skolēni izpildot deju “We’re all in this together” no visiem labi zināmā “Vidusskolas mūzikla”, savukārt pašu pasākumu vadīja Sniegbaltīte ar Princi un 7 rūķīšiem, kuriem katram bija savs, iecienītākais mūzikls, kuru piedāvāja skatītājiem.
Skatītāji tika pārsteigti gan ar lielisku Kvazimodo tēlojumu, gan Mērijas Popinsas deju, gan pat “Olgas Rajeckas” piedalīšanos, dziesmām no “Mūzikas skaņām” un citiem aizraujošiem priekšnesumu elementiem. Katra klase bija kārtīgi piedomājusi pie sava priekšnesuma, katrs priekšnesums publiku pārsteidza ar radošumu, savukārt atraktivitāti, ātru, asprātīgu domāšanu un savstarpēju saderību apmeklētāji varēja pierādīt dažādās aktivitātēs, kas risinājās starp priekšnesumiem.
Pēc oficiālās daļas beigām ar lieliskiem deju paraugdemonstrējumiem mūs pārsteidza pāri, kuri bija apmeklējuši balles deju nodarbības. Balles neoficiālās daļas beigās mūs pārsteidza ne tikai dejotāji, bet arī dzīvā mūzika.
Liels paldies apmeklētājiem, atbalstītājiem un organizatoriem!
Jūsu,
R64VSK SP
Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s