Skolotāju diena 2016

„Viduvējs skolotājs stāsta. Labs skolotājs izskaidro. Ļoti labs skolotājs demonstrē. Izcils skolotājs iedvesmo.” W.A.Vards.
Starptautiskā skolotāju diena jeb Pasaules skolotāju diena ir starptautiski atzīmējama diena, kas Latvijā tiek atzīmēta oktobra pirmajā svētdienā, taču pie mums  tā tika līksmi aizvadīta 30.septembrī.
Rīts iesākās ar pašu skolotāju rīkotu pasākumu- flashmobu sporta zālē, kura ietvaros bija jāievēro noteikts ģērbšanās stils. Savukārt 11.a sagaidīja svinētājus ar muzikālu un rožainu sveicienu foajē. Lai šie svētki patiesi izdotos, 6.stundas laikā skolotāji varēja kaut nedaudz aizmirst par stundu vadīšanu un  ļaut iespēju to izdarīt viņu vietā  11.a un 11.b klases skolēniem. Uzdevums nebija no tiem vieglākajiem. Savukārt pa to laiku aktu zālē notika svinīgs noslēgums. Tā ietvaros skolotāji varēja baudīt gardus saldos un sāļos našķus, iegūt titulu, piemēram, visdraudzīgākais skolotājs, rakstīt stāstu, minēt skolotājus, tikai dažus faktus zinot un vienkārši pavadīt laiku patīkāmā atmosfērā.
Lai veiksme un radošums  nākamajām 11.klasēm šādu dienu sarīkot! Cieniet gan savu klases audzinātāju, gan priekšmetu skolotājus ! Mēs ceram, ka šī diena izdevās un patika ikvienam, kas tajā piedalījās!
Jūsu SP
Skolotāju flashmob Apsveikums 11.aSvinīgā daļa

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s