Masku balle

Ikviena masku balle, kas tiek rīkota, vilina tās dalībniekus pārtapt citos tēlos un izbaudīt eleganto atmosfēru. Šāda iespēja tika dota 10.novembrī 9.-12.klasēm. Skolēnu Padomes pārstāvji kā pasākuma organizētāji centās rast risinājumu veiksmīgas balles norisei. Skolēni tika aicināti atrast daiļas sejas maskas, kas vien lika aizdomāties dažiem, kas gan slēpās aiz maskas.
Ieejas durvis verot vaļā, apmeklētājus sagaidīja ar lozes lapiņām, kas turpmāk noderēja aktivitātēm,proti, iepazīšanās spēlē, klusajos telefonos, maizes pirkšanas spēlē u.c. Kur gan pasākums bez konkursa? Šoreiz balles apmeklētājiem tika piedāvāts izmantot pie zāles izveidoto fotostūrīti un iesūtīt interesantākās fotogrāfijas Skolēnu Padomes instagrama profilam r64vsk_sp. Aktivitāte netika laista garām, un foto plūsma sākās jau pirmajās 10 minūtēs pēc konkursa izsludināšanas.
Kā zināms, jau otro mācību gadu mūsu skola ir apveltīta ar balles dejām. Jaunieši nekautrējoties ļāvās deju soļiem, kas vien šķita ļoti baudāms skats. Pat iesācēji nolēma izmēģināt sevi balles deju pierādīšanas prasmē. Protams, kā jau mūsdienīgam jaunietim tīk, 21.gadsimta mūzika arī skanēja, kas īpaši priecēja jaunākos pasākuma apmeklētājus jeb 9.klases.
Sirsnīgs paldies visiem skolēniem, kas atrada laiku ceturtdienas vakarā masku ballei un skolotājiem, kas uzraudzīja!

Jūsu SP

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s