Stipro skrējiens ABC

Novembris Latvijas tautai ir svētku mēnesis, jo ir jāsvin ne tikai  Lāčplēša diena, ko atzīmē par godu neatkarīgās Latvijas valsts armijas uzvarai pār tā saukto Bermonta karaspēku,  bet arī Latvijas Neatkarības proklamēšanas diena.
Protams, katrā skolā valsts svētki tiek svinēti dažādi. Pirms dažiem gadiem bijušās skolas direktores Daces Lāces ideja svētku godināšanā tika realizēta, proti, tapa “Stirpo skrējiens ABC”. Protams, arī šis gads nebija izņēmums. Ikvienai pamatskolas un vidusskolas klasei tika uzdots uzdevums izraudzīt ātrāko meiteni un zēnu, kas pārstāvēs klases godu. Pavisam negaidīti Latviju apciemoja ziema, taču tas nebija par pamatu atcelt skrējienu. Kā zināms, skolēniem paredzētā trase ir 2 sporta laukuma apļi zēniem un 1 aplis apkārt skolai meitenēm. 11.novembrī jaunieši devās pelnītā atpūtā no mācību stundas un varēja atbalstīt savus skrējējus. Lai arī sals koda vaigos un  trase bija slidena, pasākums izdevās. 5.-9.klašu grupā 1.vietu ieguva B klases pārstāvji, taču 10.-12.klasēs B klases pārstāvji.
Nobeigumā mūs priecēja muzikāls priekšnesums no Vendijas Vaboles, kas sevi pierādīja beatbox prasmē.
Nevaram nepieminēt, ka ar savu ierašanos mūs pagodināja Dace Lāce un Māris Zariņš. Šī bija diena, kurā viņi varēja atsaukt atmiņā savus strādāšanas laikus Rīgas 64.vidusskolā.
Paldies ikvienam skolotājam, kas piedalījās “Stipro skrējiena ABC” tapšanā un skolēniem, kuri atbalstīja savējos!

Jūsu SP

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s