Aerobikas balle

Šī gada 24.februārī  pirmo reizi skolas pastāvēšanas laikā notika aerobikas balle 80to un 90to gadu stilā. Pēc dalībnieku ovācijām balles oficiālā daļa patika visiem. Tajā klasēm bija jāparāda izstrādātais vingrojumu komplekss, izmantojot izlozēto dziesmu. Protams, mēs dzirdējām gan pasaules, gan latviešu mūziku. Iespējams, mēs atgādinājām jauniešiem kādu iepriekš slavenu dziesmu, kas šobrīd nav nemaz aktuāla, piemēram, Boney M- Sunny.
Priekšnesumiem noslēdzoties, Skolēnu Padomes pārstāvji aicināja piedalīties dažādās aktivitātēs, kas vēlreiz lika izkustēties un gūt pozitīvas emocijas.
Neizpaliksim bez apbalvojumiem- katra klase saņēma godam nopelnīto nomināciju. Patīkams pārsteigums bija ievērotais dresscode, jo daudzi apģērbās, atbilstoši 80to un 90to modei. Vienai klasei pat bija iespēja iegūt titulu “izkāpuši no 80tajiem”, kas tieši liecināja par izrādīto pārsvaru šajā jomā.   Turpmāko pasākuma norisi aizvadījām ar diskotēku, ieteikto dziesmu pavadībā.  Pateicoties vecāku padomes atbalstam, diskotēku bija iespējas veidot bez maksas, ka arī pārtika un dzērieni bija bez maksas, kas iepriekš skolā bija retums.

Paldies mūsu Vecāku Padomei un Skolēnu Padomei par veiksmīgu sadarbību.
Jūsu SP

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s