Skolēnu Padomju sadraudzības diena

Vai mēs reiz spējam aizdomāties, cik ilgu laiku pavadām sev zināmajā mācību iestādē jeb skolā. Šķiet, ka katrs nostūris un jaunietis ir zināms. Taču, iesaistoties Skolēnu Padomes darbībā, ikvienam ir iespēja iepazīt arī citas skolas un to audzēkņus. 13.aprīlis bija tā diena, kuras ietvaros Rīgas Centra humanitārā vidusskolas, Rīgas 84.vidusskolas, Rīgas Franču liceja un Rīgas Teikas vidusskolas Skolēnu Padomes pārstāvji viesojās pie mums. Kā tad mums gāja…
Ikviens šāda tipa pasākums tiek aizvadīts dažādās daļās,  arī mēs neesam izņēmums, jo piedāvājām nelielu ievadu par mūsu darbību, iepazīšanās spēles, ekskursiju pa skolu, diskusijas, kā arī izklaidējošo daļu ar biljardu un gardajām picām.
Iespējams, gandrīz visi mūsu ciemiņi atradās Rīgas 64.vidusskolā vien pirmo reizi, mazpazīstami cilvēki apkārt, tā vien gribās būt starp savējiem.  Sākotnēji dalījāmies ar nelielām vizītkartes informācijām, kad stāstījām par sevi un to, kas tiek darīts savas skolas SP darbībā. Bija ļoti liels gandarījums, ka jau pēc pirmās aktivitātes, kurā jaunieši izlozes kārtībā “tikās randiņā”, spēja atraisīties un rast kontaktu. Katram pārim bija atvēlēta sarunas tēma konkrētam laika periodam, tad notika savstarpējā cilvēku maiņa. Protams, lai rosinātu jauniešus vēl patīkamākais atmosfērai, ik pa brīdim likām izkustēties, piemēram, spēlējot uzmanības spēles. Lai padarītu šo pasākumu arvien produktīvāku, piedāvājām diskusiju ar tēmu “Kādam pasākumam ir jābūt, lai to apmeklētu pēc iespējas vairāk skolēnu?” Tas raisīja pārdomas ikvienam klātesošajam, jo tieši pasākumu rīkošana ir ļoti atbildīgs darbs SP. Mums nācās iejusties gan rīkotāja, gan apmeklētāja lomā, lai patiesi varētu secināt, kas ir noteicošais  pasākuma apmeklēšanā.
Tikšanās izskaņā devāmies biljarda namu “Bams”, kur, daloties komandās, izspēlējām neskaitāmas biljarda partijas, dziedājām līdzi dziesmām, atbalstījām savus komandas biedrus un baudījām sarūpētās picas. Šķiet, ka 4,5h aizlidoja vēja spārniem, jo gan ciemiņi, gan sadraudzības pasākuma rīkotāji nespēja attapties, ka viss norises plāns ir īstenots, un katram bija laiks doties pelnītajā Lieldienu atpūtā.

Raksta autore: A.Ābele

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s